Tekstura...Hura!
Kategorie
15. Fimo
FAQ
Wszelkie pytania prosimy kierować do firmy drogą mailową pod adresem: info@tekstura.eu

  1. Czy można dokonać u Państwa zakupu stacjonarnie?

 

Oczywiście, zapraszamy do sklepu Flor de Mina w Gdańsku na trzecim piętrze Centrum Handlowego Manhattan,lok. 356 (w Gdańskim Centrum Bursztynu) w godzinach 10:00-16:00. Tel. 58-767-75-60.

 

Zapraszamy również do hurtowni stacjonarnej Flor de Mina znajdującej się w Otwocku pod Warszawą,ul. Warszawska 36.Godziny otwarcia Pn.-Pt. 10:00-16:00 i niektóre soboty. Obowiązuje minimalna kwota zakupu: 500 PLN. Prosimy o kontakt telefoniczny celem umówienia wizyty pod numerem 22-788-92-51

 

  1. Czy możliwy jest odbiór osobisty?

 

Za pomocą sklepu internetowego prowadzimy jedynie sprzedaż wysyłkową. Jeśli chcecie Państwo odebrać produkty jednej z naszych hurtowni stacjonarnych, prosimy o zamówienia telefoniczne, 22-788-92-51 - dotyczy to produktów spoza oferty sklepu internetowego.

 

  1. Czy w sklepie internetowym obowiązuje minimalna kwota zamówienia?

 

Minimalna kwota zamówienia wynosi 50 PLN.

 

  1. Czy Kamienie Półszlachetne przedstawione na stronie są kamieniami naturalnymi, czyli tzw. ‘Minerałami’?

 

Wszystkie półprodukty z kamieni zamieszczone na stronie są całkowicie naturalne. Są to kamienie półszlachetne formowane przez naturę pod wpływem ciśnienia, temperatury oraz określonych pierwiastków chemicznych krystalizujących na przestrzeni stuleci, w określony w spisie kamieni półszlachetnych, minerał. Wyroby syntetyczne posiadają odpowiednią adnotację w opisie produktu, albo znajdują się w kategorii, która jasno przedstawia ich naturę (np. ‘Elementy z tworzyw sztucznych’)

 

  1. Czy bigle, zapięcia i elementy na stronie wykonane są ze srebra?

 

Jeżeli nie zaznaczono w opisie, że dane bigle, zapięcie lub element są wykonane ze srebra 925, to są one wykonane ze stopu metalu, lub z posrebrzanego mosiądzu. Mają one tą zaletę, iż nie śniedzieją w tak szybkim tempie jak srebro, i są dużo tańsze. Jak zwykle, wszystkie szczegóły są w opisie produktu.

 

  1. Dokonałem/am zakupu korali, ale nie wiem z czego są one wykonane. Czy możecie mi Państwo udzielić informacji?

 

W miarę możliwości postaramy się odpowiedzieć na każde Państwa pytanie. Często zdarza się, że nawet w sklepach internetowych tzw. ‘Minerały’ są sprzedawane pod inną nazwą niż ich rzeczywista nazwa gatunkowa. W takim przypadku prosimy o zdjęcie i komentarz, zapoznamy się z produktem i podamy Państwu jego właściwą nazwę.

 

  1. Na Państwa stronie nie ma produktu którego szukam. Czy macie go Państwo na stanie?

 

Ze względu na równoległą sprzedaż internetową i stacjonarną wiele produktów nie znalazło się jeszcze na naszej stronie internetowej. Jeśli interesuje Państwo jakiś konkretny produkt, prosimy o podanie jego nazwy i kształtu. Jeżeli mamy go na stanie, zrobimy zdjęcie i podeślemy je Państwu wraz z ofertą cenową.

 

  1. Projektuję biżuterię. Czy mogę dostać u Państwa rabat?

 

Z reguły rabaty uzależnione są od ilości dokonywanych zakupów. W uzasadnionych przypadkach jest możliwość przydzielenia specjalnego rabatu dla projektantów biżuterii – w tym celu należy się z nami skontaktować telefonicznie lub mailowo.

 

  1. Mam problemy z wyświetlaniem strony. Nie widać kategorii produktów. Czcionki są za małe.

 

Strona jest zoptymalizowana do rozdzielczości ekranu 1024x768 pikseli. Niezależnie od tego powinna się poprawnie wyświetlać we wszystkich możliwych rozdzielczościach. Jeżeli jednak napotykacie Państwo trudności w wyświetlaniu strony lub czcionki są dla Państwa za małe, prosimy zmienić ustawienia ekranu do wskazanej wyżej rozdzielczości.

Przechowalnia
...jest pusta
Top lista
najczęściej kupowane
 
Projekt i wykonanie Kompan.pl