Tekstura...Hura!
Kategorie
15. Fimo

Regulamin Sklepu:

W celu złożenia zamówienia należy zarejestrować się w sklepie. Rejestracja jest dobrowolna, a podane informacje wykorzystywane są jedynie w celach związanych obsługą Państwa przez sklep internetowy. Ponieważ na podstawie tych informacji wystawiany jest rachunek, jesteście Państwo proszeni o podanie ich zgodnie ze stanem faktycznym. Na życzenie osób zarejestrowanych,dane te można w każdej chwili zmienić lub usunąć. Nie wpłynie to jednak na dane na rachunkach za poprzednie zakupy.

Potwierdzeniem złożenia zamówienia jest automatyczny e-mail ze sklepu tekstura.eu. Po tym powiadomieniu personel sklepu zweryfikuje czy wszystkie zamówione przez Państwa produkty są dostępne. Prosimy o wstrzymanie się z płatnością do czasu potwierdzenia przyjęcia zamówienia mailem systemowym ze sklepu tekstura.eu "w trakcie realizacji" z informacją o stanie produktów oraz podsumowaniu płatności, z uwzględnieniem ewentualnych rabatów. Jeśli dokonają Państwo płatności przed otrzymaniem takiego maila,a nie wszystkie produkty będą dostępne, lub będzie naliczony rabat, w ramach rozliczenia różnicy zostanie zaproponowany produkt podobny, lub dokonamy zwrotu różnicy lub całości kwoty na wskazane przez Państwa konto bankowe. Jeśli nie otrzymacie Państwo takiego maila, może to oznaczać że zamówienie nie jest realizowane. Przyczyny mogą być różne: choroba, urlop, błąd techniczny - w takim przypadku prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Przesyłki wysyłamy w ciągu dwóch dni roboczych od potwierdzenia zamówienia mailem "w trakcie realizacji" w sposób wybrany przez Państwa. Metoda dokonania płatności jest wybierana przez Państwa na etapie składania zamówienia,a dane do jej dokonania widnieją w treści maili systemowych ze sklepu tekstura.eu "przyjęto zamówienie" , "w trakcie realizacji" oraz na rachunku który Państwo otrzymujecie w przesyłce, lub na życzenie - również w mailu ze sklepu tekstura.eu. W przypadku płatności przelewem, wskazany numer rachunku w Deutsche Bank PBC S.A. to 61 1910 1048 2219 9913 5674 0001.

Wysyłane produkty pakujemy tak,aby dotarły do Państwa nienaruszone,i aby nie było wątpliwości że nie były wcześniej rozpakowywane. Jeśli macie Państwo podejrzenie że przesyłka została uszkodzona lub otwierana przed dostarczeniem do Państwa, prosimy jej nie odbierać i skontaktować się z obsługą sklepu tekstura.eu.

Przed dokonaniem ewentualnego zwrotu prosimy o uprzedni kontakt z obsługą sklepu tekstura.eu. Prosimy o zdroworozsądkowe podejście do zwrotów - produkty które oferujemy są nieużywane. Zwracane przesyłki i produkty powinny dotrzeć do sklepu w takim samym stanie w jakim zostały wysłane.

Dokładamy wszelkich starań aby produkty wysyłane do Państwa były najwyższej jakości. Nie powinny one zmieniać swoich parametrów oraz posiadać jakichkolwiek wad. Jednakże w trakcie ich użytkowania należy unikać kontaktu z takimi czynnikami jak perfumy, chemikalia, wilgoć, nadmierna temperatura lub inne, podobne czynniki środowiskowe, które na zdrowy rozsądek mogą im zaszkodzić. Wiele z oferowanych produktów to również kamienie naturalne, których to właśnie naturalną cechą mogą być niejednolita kolorystyka oraz nieidealna struktura. Ewentualne reklamacje przyjmujemy po uprzednim kontakcie z personelem sklepu tekstura.eu drogą mailową. Otrzymacie Państwo formularz z instrukcjami jak postępować dalej, a po otrzymaniu przesyłki zapoznamy się z przedstawionym problemem i zaproponujemy jego rozwiązanie.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w sprawie wszelkich pytań - ze względu na charakter sprzedaży prosimy o kontakt mailowy pod adresem info@tekstura.eu.

Pozdrawiamy i zapraszamy do współpracy.

Przechowalnia
...jest pusta
Top lista
najczęściej kupowane
 
Projekt i wykonanie Kompan.pl